Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF8.85878.1763
KroatienHRK1.40831.2534
EurolandEUR10.51339.6027
DanmarkDKK1.39521.28
KanadaCAD6.9326.3814
USAUSD8.96068.1504
BulgarienBGN5.42624.8838
SydafrikaZAR0.64820.5769
NorgeNOK1.06530.9769
KinaCNY1.37511.2238
ThailandTHB0.28240.2412
AustralienAUD6.82016.2066
JapanJPY0.0790.0723
PolenPLN2.5222.2449
StorbritannienGBP11.820910.6371
TjeckienCZK0.42020.3782
TurkietTRY2.3782.0928
RysslandRUB0.15730.1242

Senaste aktuella valutakurser: 2017-11-20 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!