Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.06988.3703
KroatienHRK1.51711.3369
EurolandEUR11.049.9839
DanmarkDKK1.4621.3281
KanadaCAD7.1476.5787
USAUSD9.37628.4439
BulgarienBGN5.6995.0781
SydafrikaZAR0.75350.6705
NorgeNOK1.12071.0276
KinaCNY1.48111.318
ThailandTHB0.30160.255
AustralienAUD7.01396.3824
JapanJPY0.08270.0757
PolenPLN2.59362.3084
StorbritannienGBP12.613611.2381
TjeckienCZK0.4370.3934
TurkietTRY2.2031.9195
RysslandRUB0.15240.1188

Senaste aktuella valutakurser: 2018-05-18 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!