Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
KinaCNY1.36861.2183
JapanJPY0.08190.0749
TjeckienCZK0.40070.3606
KroatienHRK1.41391.2586
KanadaCAD6.90076.3538
SydafrikaZAR0.71560.637
AustralienAUD6.99476.3668
StorbritannienGBP11.703310.5355
DanmarkDKK1.37641.2632
NorgeNOK1.06160.9738
SchweizCHF9.31958.6034
EurolandEUR10.34379.4514
BulgarienBGN5.33284.8007
RysslandRUB0.16080.1271
PolenPLN2.47892.2067
USAUSD9.23618.4042
ThailandTHB0.28140.2404
TurkietTRY2.75692.4266

Senaste aktuella valutakurser: 2017-06-28 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!