Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
KinaCNY1.31341.1688
JapanJPY0.07480.0685
TjeckienCZK0.39510.3553
KroatienHRK1.36771.2171
KanadaCAD6.8026.2611
SydafrikaZAR0.64740.5761
AustralienAUD6.81236.1989
StorbritannienGBP11.442810.2969
DanmarkDKK1.34031.2297
NorgeNOK1.06060.9726
SchweizCHF8.58387.9218
EurolandEUR10.09259.2182
BulgarienBGN5.20764.6865
RysslandRUB0.1520.12
PolenPLN2.39632.1303
USAUSD8.51167.7419
ThailandTHB0.26540.2266
TurkietTRY2.49622.1966

Senaste aktuella valutakurser: 2017-09-21 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!