Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF8.68688.0184
KroatienHRK1.42321.2668
EurolandEUR10.41749.5159
DanmarkDKK1.38121.2675
KanadaCAD6.78286.2447
USAUSD8.55427.7814
BulgarienBGN5.38344.8457
SydafrikaZAR0.70630.6288
NorgeNOK1.06180.9738
KinaCNY1.35241.2038
ThailandTHB0.27640.236
AustralienAUD6.84136.2266
JapanJPY0.07620.0698
PolenPLN2.53972.2606
StorbritannienGBP11.72710.5536
TjeckienCZK0.41870.3768
TurkietTRY2.30922.0325
RysslandRUB0.15740.1243

Senaste aktuella valutakurser: 2018-01-17 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!